Naše služby ušetří Vaše peníze

 

Jsme dlouholetou odbornou společností pracující především v oblasti elektrotechniky, poradenství a obchodu. Profesionálně se elektrotechnikou zabýváme již od roku 1993. Klademe velký důraz na vzdělávání a sledování nových trendů. To nám umožňuje  neustále rozšiřovat portfolio našich služeb a být dobrým rádcem pro naše zákazníky. Chceme být spolehlivým partnerem nejen při naplňování legislativních povinností, ale i při snižování nákladů na energie, předcházení požárům, haváriím a poruchám.

Jsme vybaveni profesionálními diagnostickými přístroji pro měření elektrických i neelektrických veličin včetně termovizní techniky. Aktivně sledujeme nové technologie vývoj na trhu s energiemi a legislativu v energetice.

Hlavní činnosti:

Revize elektro vč. hromosvodů, rozvaděčů a transformátorů VN do 35kV, elektro práce
Termovizní měření, návrhy řešení technické, stavební a obchodní.
Úsporná opatření technické: změna sazby, LED osvětlení, řízení 1/4 hodinového maxima, kompenzace účiníku, dvojsazbový tarif - noční proud, FVE, TČ.
Úsporná opatření obchodní: změny v nastavení rezervovaných kapacit, vyjednání nejvýhodnějších podmínek s distributorem a dodavatelem. Sestavení poptávky dle požadavků zákazníka. Výběrové řízení na dodávky elektřiny a plynu. Nabídky od více dodavatelů a jejich vyhodnocení. Kumulace poptávek.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.