Služby

Naše společnost neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří využívají naše služby s veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme. Pokud máte specifické požadavky, neváhejte a kontaktujte nás. Určitě nějaké řešení nalezneme!
 

První krok

První krok obnáší vždy investici obou stran čas, benzín a pod.

Ceníme si této Vaší investice a proto žádáme i Vás, aby jste cenili naši investici a měli již na první schůzku nachystány potřebné podklady (faktury, plánky, seznamy a pod.)

Pokud Víte, že potřebujete určitou službu (např. revizi, termokamera, osvětlení) nebo jen chcete vyzkoušet možnosti úspor, jste u nás na správné adrese. Plně si uvědomujeme, že nechcete plýtvat časem ani penězi. Proto Vám nabízíme základní rozbor úspor a kalkulaci a někdy i projekt zdarma.  Jistě Vám přijde tato služba k užitku protože i když úspora nebude zajímavá nebo investice příliž vysoká, získáte tak jistotu, že neplýtváte svými penězi. Navíc časem se může objevit nová technologie nebo levnější řešení, dotace a pod. V tom okamžiku Vás kontaktujeme a Vy můžete využít danou příležitost.