S námi získáte náskok před konkurencí

Jste odborníci ve Vašem podnikání? My jsme odborníky v energetice. Provádíme pravidelné revize, pomůžeme Vám snížit spotřebu i náklady na energie. Doporučíme technické řešení, vybereme Vám solidního dodavatele. Disponujeme moderní revizní i měřící technikou včetně 2 termokamer a 3 datalogerů. Proto jsme schopni realizovat levný a bezpečný chod Vaší firmy. Ve svém oboru chceme být první a nejlepší volbou. 

 

Novinky

Úspory pro VPO Protivanov, a.s. /Argona a.s.

02.06.2014 23:55
Agrgona, a.s., dceřinná spoečnost VPO Protivanov, a.s. využije našich služeb. Dnes byla podepsána smlouva o provedení úsporných opatření.  Argona, a.s. je předním výrobcem komponent pro výrobu a montáž oken a dveří.

Nové soubory PDF a výsledky měření LED

22.03.2014 09:45
Pro lepší orientaci jsme doplnili do většiny menu letáky v PDF ke stažení. V sekci LED osvětlení, jsme pro Vás provedli několik porovnávacích měření. Soubor "malý projetant" Vám pomůže vybrat správný typ LED trubice. Doplnili jsme i další informace o našich službách, ceníky a pod. 

Společnost Tescan podepsala smlouvu s námi.

19.03.2014 20:39
Podepsali jsme dlouhodobou smlouvu na revize el. zařízení se společností TESCAN Brno, s.r.o., která patří mezi světové dodavatele přístrojové techniky. Hned na první akci pracuje tým 4 pracovníků po dobu několika dnů. Revize probíhají také v prostorách s čistým prostředím. Stovky zařízení budou...
Záznamy: 16 - 18 ze 22
<< 4 | 5 | 6 | 7 | 8 >>

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek: